TP-LİNK NASIL KURULUR

mustafao9
Sürüm: Pardus 2011
bilgi
ileti adresi
26-06-2010 22:46

Merhaba ben yeni bir pardus kullanıcısıyım. Pardus 2009.2kurdum ancak bazı sorunlarla karşılaştım.Elimde TP-Link TL-WN422G modeli Wiriles adaptoru var ama bu adaptorun kurulumunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

etiketkurulum

Herşey özgürlük için, özgür olmak içinde PARDUS

Pardus Anka: İhtilal!

ihtilalanka

Bu Pardus'un küllerinden yeniden doğuşunun hikayesidir. Bak evlat, bugün sana kralların şehrinde, kralcıklara baş kaldıranların efsanesini anlatacağım... Dünyayı toz pembe gören, masallar aleminde yaşadığını düşünenleri gerçeğe çağıran bir hikayedir bu.

Calligra 2.5.5 Çıktı!

calligralogo_1

Calligra ekibi; Calligra Suite'in bir dizi önemli hata düzeltmesi içeren 2.5.5 sürümünü duyurdu ve herkese en kısa sürede bu yenisürüme güncelleme yapmasını önerdi.

KDE 4.10 RC3 Çıktı!

Final sürüme ilişkin bir ertelemeden sonra son dakika değişikliklerine uyum sağlamak üzere KDE geliştiricileri, KDE 4.10 için üçüncü bir sürüm adayı yayınladı. Bu sürümün, 6 Şubat 2013'te çıkarılması planlanan KDE4.10'dan önceki son sürüm adayı olduğu söyleniyor.

martinamca
Sürüm: Pardus 2009
bilgi
ileti adresi
26-06-2010 23:28

Kurulum derken aletle gelen programı kastediyorsanız büyük olasılıkla kuramazsınız. Ama bir ağ profili oluşturduktan sonra kablosuz veya kablolu olarak modem ayarlarının yapıldığız arayüze ulaşabilirsiniz. Ben genellikle 192.168.0.1 no'lu ip'de modem arayüzünü bulurum.

Ağ yöneticisini açtınız, orada bir profil oluşturmaya çalıştınız ama modemin sinyalini mi bulamadınız mı? Profil oluşturamıyor musunuz?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein
Yanıtla