Open Office'de İngilizce Unutulan Kısım

sdka
Sürüm: Pardus 2009
bilgi
ileti adresi
21-06-2010 14:01

Open Office -Writer da;

araçlar---kelime sayısı kısmı ingilizce olarak unutulmuş

umarım ilk güncellemede düzeltilir , emek verenlere teşekkür ederim...

etiketofis

Pardus Anka: İhtilal!

ihtilalanka

Bu Pardus'un küllerinden yeniden doğuşunun hikayesidir. Bak evlat, bugün sana kralların şehrinde, kralcıklara baş kaldıranların efsanesini anlatacağım... Dünyayı toz pembe gören, masallar aleminde yaşadığını düşünenleri gerçeğe çağıran bir hikayedir bu.

Calligra 2.5.5 Çıktı!

calligralogo_1

Calligra ekibi; Calligra Suite'in bir dizi önemli hata düzeltmesi içeren 2.5.5 sürümünü duyurdu ve herkese en kısa sürede bu yenisürüme güncelleme yapmasını önerdi.

KDE 4.10 RC3 Çıktı!

Final sürüme ilişkin bir ertelemeden sonra son dakika değişikliklerine uyum sağlamak üzere KDE geliştiricileri, KDE 4.10 için üçüncü bir sürüm adayı yayınladı. Bu sürümün, 6 Şubat 2013'te çıkarılması planlanan KDE4.10'dan önceki son sürüm adayı olduğu söyleniyor.

hamurcu
Sürüm: Pardus 2011
bilgi
ileti adresi
21-06-2010 14:26

Buradaki haberimiz gözünden kaçmış sanırım.

OpenOffice.org Türkiye
sdka
bilgi
ileti adresi
21-06-2010 16:18

hayır gözümden kaçmadı ancak o başlık açıldığında tarihler 10 Mayıs'ı gösteriyormuş ve 11 Mayıs'ta indiren arkadaşlar excel kısmının İngilizce kaldığını söylemiş

siz de Open Office 3.2 nin henüz depoya girmediğini 2009.2 ile depoya gireceğini bu nedenle o sürümün %83 Türkçe olduğunu belirtmişsiniz.

haberde 3.2.1 sürümünün %100 Türkçe olacağı, Pardus 2009.2'de depolarda yerini alacağı belirtilmiş.

Pardus 2009.2 3 Haziran'da yayınlandı ve bugün 21 Haziran. şu anda benim kullandığım sürüm Open Offfice 3.2.1

bende kelime sayısı ekranının İngilizce kaldığını görünce gözden kaçtığını düşünüp burada belirtmek istedim.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

sanırım gözden kaçmış bu kısım, ama en kısa sürede düzeltileceğinden eminim..

hamurcu
Sürüm: Pardus 2011
bilgi
ileti adresi
21-06-2010 16:23

OpenOffice.org Çevirileri haberde bahsettiğim gibi %100 Türkçe ancak Pardus'ta OpenOffice.org paketini yapan arkadaşımız 1-2 gün daha bizden hızlı davranıp henüz %100 olmayan bölümü derlemiş.

Kısa süre içerisinde PISI paketi yenilendiğinde %100 Türkçe olacaktır emin olun.

Biliyorsunuz OpenOffice.org ile Pardus farklı projeler ve farklı kişiler tarafından faaliyetlerini yürütüyorlar. Bu sebeple Pardus'taki OpenOffice.org Türkçe değil diye diğer işletim sistemlerinde de durum aynı demek değildir. Ancak şundan emin olun Pardus'daki OpenOffice.org hemen hemen en güncel ve en stabil durumda oluyor ve bizim tarafımızdan da destekleniyor.

OpenOffice.org Türkiye
sdka
bilgi
ileti adresi
21-06-2010 16:30

"Biliyorsunuz OpenOffice.org ile Pardus farklı projeler ve farklı kişiler tarafından faaliyetlerini yürütüyorlar. Bu sebeple Pardus'taki OpenOffice.org Türkçe değil diye diğer işletim sistemlerinde de durum aynı demek değildir. Ancak şundan emin olun Pardus'daki OpenOffice.org hemen hemen en güncel ve en stabil durumda oluyor ve bizim tarafımızdan da destekleniyor."

Open Office ve Pardus'un farklı projeler ve farklı kişiler tarafından yürütüldüğünü biliyorum. Ben diğer işletim sistemlerinde de durum aynı gibi bir ifade kullanmadım sadece o kısımın ing kaldığını belirttim ve sizde bunu

"OpenOffice.org Çevirileri haberde bahsettiğim gibi %100 Türkçe ancak Pardus'ta OpenOffice.org paketini yapan arkadaşımız 1-2 gün daha bizden hızlı davranıp henüz %100 olmayan bölümü derlemiş."

sözlerinizle doğruladınız.

Tüm söylemek istediğim gözden kaçan ufak bir kısımın olduğuydu. Bunun en kısa sürede düzeltileceğinden şüphem yok zaten

açıklamanız için teşekkür ederim..

Yanıtla